Home KRYESORE Dalin pamjet/ Momenti kur tifozët mbysin me grushte arbitrin Sokol Beqja, policia...

Dalin pamjet/ Momenti kur tifozët mbysin me grushte arbitrin Sokol Beqja, policia s’i ndal dot

Në videon e publikuar nga Balkanweb, shihet se si tifozët futen në fushë dhe qëllojnë me grushte Beqjan. Policia afrohet, por në fushë mblidhen një turmë me njerëz dhe dhuna ndaj arbitrit vijon.

14 Dhjetor, 2019 21:38

TIRANË– Janë publikuar pamjet nga momenti që tifozët e ekipit të Peqinit kanë dhunuar arbitrin Sokol Beqja.

Në videon e publikuar nga Balkanweb, shihet se si tifozët futen në fushë dhe qëllojnë me grushte Beqjan. 

Policia afrohet, por në fushë mblidhen një turmë me njerëz dhe dhuna ndaj arbitrit vijon.

Share: