Home KRYESORE Opozita rrethon foltoren, ndërpritet seanca në parlament!

Opozita rrethon foltoren, ndërpritet seanca në parlament!

0

Eshtë ndërprerë seanca plenare vetëm disa minuta pasi kishte nisur. Lideri demokrat, Basha kërkoi dorëheqjen e Xhafës, pasi vëllai i tij është i dënuar për drogë. Pasi i ka mbaruar koha, Ruci i ka kërkuar të ulet, por sakaq gjithe deputetet e PD jane ngritur ne foltore ne mbeshtetje te Bashes.

Ruci mbyll seancen plenare dhe nderpritet transmetimi live i TVSH per mediat.

*Sakaq pamjet u transmetuan vetem ne facebook

Share: