Home Tags Peshqit e medhenj

Tag: peshqit e medhenj

“Kërkon peshq të mëdhenj, por zë cironka”, Ndrenika mesazh Donald Lu-së:

Aktori i mirënjohur Robert Ndrenika. Ka ndërhyrë në një lidhje telefonike në emisionin “Studio e hapur”, në News24, ka thënë se është shumë i...

Romana Vlahutin: BE pret “peshqit e mëdhenj” para qershorit

Shefja e delegacionit të Bashkimit Europian në Tiranë, Romana Vlahutin konfirmoi gjatë një interviste për Lutfi Devrishin në TVSH se Komisioni Europian e ka...

Ironia e Vasilit, Ndjese ambasadoreve qe i paskemi keqkuptuar per peshqit...

Petrit Vasili, ps nje sere deklaratash publike ndaj ambasadoreve te Bashkimit Europian dhe SHBA-ve ne lidhje me Reformen ne Drejtesoi dhe arrestimin e munguar...

Kush thotë që në Shqipëri s’janë kapur peshq të mëdhenj, ia...

Nga Altin Bamllari Kush thotë që në Shqipëri s’janë kapur peshq të mëdhenj, ia fut pordhës kot. Dy kryeministra madje, Fatos Nano dhe Vilson Ahmeti....

Nard Ndoka: Deklarata për arrestimin e peshqve të mëdhenj, ushqim për...

Kreu i demokristianëve, Nard Ndoka, foli rreth protestave tw opozitës të lajmëruara për në datën 27 janar. I ftuar në emisionin “Intervista e Mbrëmjes”, të...

Kush janë “peshqit e mëdhenj”? Ja si pergjigjet Ilir Meta…

I pyetur nëse ka dijeni për “peshqit e mëdhenj” që do arrestohen në janar, sipas paralajmërimeve të ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu, presidenti...

‘Arta Marku dhe peshqit e Janarit’! Nga Eduart ndocaj

Ashtu si une, besoj se edhe shumica e shqiptareve e dine se gjate dimrit peshqit kryejne edhe procesin per shumimin e tyre pranveror. Mirëpo, kryeprokurorja...

Lubonja: Shqipëria çdo ditë e më tepër po hahet nga peshkaqenët...

Analisti Fatos Lubonja të martën pasdite në ‘News 24’, e ka cilësuar ‘Rilindjen Urbane’ një investim kozmetik për vendin dhe jo një ndërhyrje efikase...

Peshqit kanë zhdukur edhe grepin e fundit Ambasador Lu… Nga Basir...

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, pasi shoqëroi tre ministra në takimet e sotme, u ndal konkretisht në atë të ministrit të brendshëm Fatmir...

Rama ironizon Donald Lu-në: Përmende emrat, por jo shefin

Nënkrytari i LSI-së, Luan Rama, ka ironizuar përmes një shënimi në Facebook, fjalën e mbajtur nga ambsadori amerikan Donald Lu, ditën e sotme, në...