Home KRYESORE Sokol Balla paguhet me pak se Fevziu…Pse…!?

Sokol Balla paguhet me pak se Fevziu…Pse…!?

I ftuar në emsionin “6 ditë pa Ermalin” drejtuesi i emisionit “Top Story” Sokol Balla dha një bashkëbisedim plot humor,por pse jo edhe me ankesa.  Ai u bë pjesë e lojërave të aktorit Ermal Mamaqi me spontanitetin e tij vital. Gjatë bisedës, një emër që u përmend jo pak herë ishte ai i gazetarit Blendi Fevziu duke u ngacmuar për konkurrencën, dhe duket se gazetari e kishte përgjigjen në majë të gjuhës. Balla tha se ai paguhet me pak se Fevziu edhe pse eshte me gazetar profesionist. Ai shtoi se Fevziu eshte fenomen social dhe jo mirefilli gazetar si ai vete! Nuk dihet akoma… se cili eshte institucioni mates profesional i kesaj deklarate subjektive…